SEO Platformu Yükleniyor...
 • Google SEO Uzmanı, Google SEO Hizmeti

  Google SEO. Google SEO Hizmeti, Google SEO Uzmanı, istanbul

SEO UZMANI - ADNAN SAYKI

 • Google SEO

Google SEO

By | SEO Uzmanı

Google SEO. Google SEO Hizmeti, Google SEO Uzmanı, istanbul. Garantili SEO Danışmanlık Hizmeti » Adnan Saykı » Webmaster » SEO Uzmanı » [ 1994 - 2016 ]

Google arama motoru için SEO çalışması yapmak için Google araçlarını kullanmak gerekir. Bunlardan en önemli olanları: Google Search Console (eski adıyla: Google Webmaster Tools), Google Analytics, Google Adwords, Google Adsense, Google Tag Manager, Google Site Speed ve Google Mobile Friendly Test sayılabilir.

İyi bir Seo uzmanı olmak için bu araçları ileri düzeyde kullanmak gerekir. Kurumsal Seo hizmetleri yahutta Freelance Seo ile çalışmak için bu platformlarda yer alan tüm site sorunları analiz edilerek tek tek hatalar düzeltilmeli, Google standartlarına uygun ve kullancı dostu web siteleri kurmak gerekir.

Firmanız için kurumsal web tasarım yaptırdıktan sonra SEO ile arama sonuçlarında (SERP - Search Engine Results Page) yükselmek için Google blog ve makale sitelerinde yer alanları uzman bir SEO ile çalışarak harfiyen yerine getirdiğinizde sıralamanız iyileşir.

Bunlardan en önemli araç: Google Search Console (eski adıyla: Google Webmaster Tools):

Web sitenizin adeta röntgenini çeken bu yazılım ile: Meta Tag analizi, Kırık Link ve Resimler, En Çok Tıklama Alan Kelimeler, Kelimelerin Sıralaması, Yapılandırılmış Veri, Zengin Kartlar, Veri İşaretleyici, HTML Geliştirmeleri, Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP), Search Analytics, Sitenize Bağlantılar, Dahili Bağlantılar, Manuel İşlemler, Uluslararası Hedefleme, Mobil Kullanılabilirlik, Tarama Hataları, Tarama İstatistikleri, Google gibi Getir, robots.txt Test Aracı, Site Haritaları (sitemap.xml), URL Parametreleri, Güvenlik Sorunları ve Diğer Kaynaklar gibi yüzlerce bileşen tek seferde analiz edilip yönetilir.

Google Analytics yine aynı şekilde SEO Analizi için gerekli bir platformdur. Google Analytics ile gerçek zamanlı ziyaretçilerin hangi lokasyondan bağlandıkları, hangi sayfada oldukları, kaç sayfa ziyaret ettiği, her sayfada ne kadar süre vakit geçirdiği, hangi arama kelimesi ile sayfanızı bulduğu gibi yüzlerce bileşenden oluşan dev bir platformdur. Bu platform sayesinde ziyaretçilerin hagi tarayıcıdan ve hangi teknolojiyi kullanarak web sitenizi görüntülediğini izleyebilirsiniz. Ayrıca IP adresleri, işletim sistemi, mobil kullanım gibi çok detaylı bilgiyi bu araçla öğrenmeniz mümkündür.

Kurumsal sınıf web analizi, Google'ın dünya standartlarına uygun platformunda sunulur.

- Çapraz Kanal Bilgileri: Çok Kanallı Dönüşüm Hunileri ile dönüşüme giden yolun tamamını inceleyebilirsiniz.

- Mobil Çözümler: Web özelliği etkin telefonları, mobil web sitelerini ve mobil uygulamaları ölçebilirsiniz.

- Sosyal Medya Raporları: Sosyal medyanın iş hedefleriniz ve dönüşümleriniz üzerindeki etkisini ölçebilirsiniz.

Google Adsense ile internet sitenizde Google reklamlarını yayınlayabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Yukarıda adı geçen Google araçları sık kullandığımız ve en faydalı olanlardır. Fakat şunu unutmamak gerekir ki Google kullanıcılara iyi bir arama sonucu deneyimi sunabilmek için bunlar gibi yüze yakın platformda biz SEO Uzmanlarına ve Kurumsal Firma sahiplerine nasıl iyi bir arama sonucu ve yüksek ziyaretçi sayısı elde edebileceğimizi tarif ederken aynı zamanda internet sitelerinin kalitesini arttırarak daha kaliteli bir hizmet vererek sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Yütsek hızla ilerleyen teknoloji ile bağ kuran ve kendini sürekli geliştirmek zorunda olan SEO Uzmanı, Google arama motorunun dinamik yapısını sürekli takip ederek kendini yenilemek durumundadır. Güncel bilgi iyi bir SEO Uzmanı için her şeyden önce gelir.


Google SEO Danışmanlığı

 • Profesyonel SEO Danışmanlığı
 • Google SEO Danışmanlığı
 • Garantili SEO Danışmanlığı
 • e-Ticaret SEO Danışmanlığı

Google SEO Hizmetleri

 • Profesyonel SEO Hizmetleri
 • Google SEO Hizmeti
 • Garantili SEO Hizmetleri
 • e-Ticaret SEO Hizmetleri
 • Garantili SEO Hizmeti

SEO [Search Engine Optimization] » Arama Motoru Optimizasyonu [SEO] » Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için SEO çalışması yapılır. Web siteniz optimize edilirse Google aramalarında üst sıralarda yer alır. » Google SEO Uzmanı, istanbul

Google SEO: Google SEO Hizmetleri ve Google SEO Danışmanlığı ile web sitenizin ziyaretçi sayısını, web sitesinde geçirilen ortalama süreyi, geri dönüşüm oranlarını [sadakat] satışlarınızı ve kârınızı arttırabilirsiniz. Google SEO Danışmanı Web sitenizi internet marketing [ internet üzerinden pazarlama ve satış ], online marketing [ online pazarlama ve satış ], digital marketing [ dijital pazarlama ] bilgisi ile profesyonel olarak ele alır ve hataları yok ederek, size zaman ve para kazandırır. » Google SEO. Google SEO Uzmanı, istanbul

SEO HİZMETLERİ

SEO DERSLERİ

SEO Nasıl Yapılır?

Aralık, 2015 |SEO Teknikleri

SEO Uzmanı Kimdir?

Kasım, 2015 |SEO Uzmanlığı

Google SEO Nedir?

Ekim, 2015 |Google Optimizasyonu

Hey! Sen de SEO Grubumuza Katıl

SEO Uzmanı: Google SEO Uzmanı, Kurumsal SEO Uzmanı, Freelance SEO Uzmanı, istanbul SEO Uzmanı, Ankara SEO Uzmanı, Eskişehir SEO Uzmanı, SEO hizmetleri, SEO danışmanlığı...

Google SEO Uzmanı, Web SEO hizmetleri, e-Ticaret SEO danışmanlığı...